img_1449765989
ДОМА ИНТЕРЕСНО

Српската пејачка Цеца претепана!!

Имено информираме дека не станува збор за вистинско насилство врз познатата пејачки ами тоа е дел од кампањата “СТОП ЗА НАСИЛСТВО” кон која се приклучи и оваа музичка ѕвезда.

Акцијата на весникот “курир” до сега ја прифатија повеќе јавни личности како познатата Српска кошаркарка Милица Дабовиќ, пејачката Сека Алексич, новинарката Наташа Миљковиќ и актерката Калина Ковачевиќ.

Утрешниот број на Српски “КУРИР” ќе бидат објавени фотографии од претепаната пејачка Цеца Ражнатовиќ.

15942255_10210050776843269_485057105_n