ДОМА НОВОСТИ

СКАНДАЛ! Потпаролката на ДИК со наопаку облечена блуза

На социјалните мрежи кружат фотографии од потпаролката на ДИК и нејзината денешна изјава. Имено изјавата не е воопшто битна и спорна но битен е еден детал на блузата на потпаролката.

15665761_10208220761938728_7381593990733593195_n

На социјалните мрежи кружат повеќе вакви фотографии како и статуси за тоа дека потпаролката на ДИК е во тренд, модерна но и се пази од уроци.

Тимот на “ДојдиВиди” нема намера никого да навреди или повреди со оваа објава, напротив да ги насмее граѓаните на Република Македонија и да им посака добра ноќ.

На потпаролката на ДИК и честитаме на досега сработеното.